Zgarnij Premię z mBiznes kontem Standard!

Zgarnij Premię z mBiznes kontem Standard!

Bardzo miło jest nam Was poinformować, że zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia dziś wystartowała 10. edycja naszej akcji Zgarnij Premię z mBankiem, której przedmiotem jest mBiznes konto Standard.

mBank

W ofercie specjalnej przygotowanej przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes10.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Standard, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł na start od Bankier.pl oraz 0 zł za najważniejsze usługi przez 24 miesiące od mBanku. Warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie, jeżeli klient dokona rejestracji na stronie https://mbiznes10.zgarnijpremie.pl/, a następnie zgodnie z Regulaminem promocji złoży wniosek i podpisze umowę o mBiznes konto Standard nie później niż do 18.12.2019 r. oraz - dodatkowo - w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta (jednak nie później niż do 18.02.2020 r.) wykona z uruchomionego rachunku co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew inicjowany (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Szczegóły akcji znajdziecie w Regulaminie.

Zapraszamy do aktywnego promowania!