Aktualności

Zimowa pożyczka - nowa akcja specjalna w SP!

Zapraszamy do promowania naszej nowej akcji specjalnej, w której za skuteczne polecenie pożyczki pozabankowej, macie szansę otrzymać atrakcyjne wynagrodzenie CPS.

Uczestnicy, którzy uruchomią Zimową Pożyczkę za pomocą dedykowanej strony, mogą załapać się na promocyjne oprocentowanie oferowane przez pożyczkodawcę oraz otrzymać bon do Biedronki o wartości 100 zł.

Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka, a klient nie odstąpi od umowy w terminie podanym w Regulaminie produktu.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

UWAGA - wnioski w kampanii, które potwierdzają się w czasie rzeczywistym (a nie z 1-dniowym lub kilkudniowym opóźnieniem), otrzymują wstępną decyzję pozytywną pożyczkodawcy. Wnioski, które potwierdzane są następnego dnia roboczego po wysłaniu to formularze, które nie przechodzą wstępnej weryfikacji kredytowej pożyczkodawcy. Nie kwalifikują się one zatem do uzyskania „Najwyższej oceny”.

W programie obowiązuje zakaz używania w kontekście produktu haseł reklamowych:„bez BIK”, „pożyczka bez BIK”, „Bez prowizji i bez opłat wstępnych” oraz „bez opłat wstępnych”.

Zachęcamy do promowania kampanii!