Aktualności

eKonto m w promocji 100 zł na start!

Uruchomiliśmy dziś w Systemie Patnerskim kampanię konta młodzieżowego mBanku w promocji 100 zł na start.

eKonto m

eKonto m w promocji jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie przekroczył 25. roku życia. Jest ono uruchamiane wraz z unikatową kartą płatniczą,umożliwiającą bezpłatne przelewy internetowe, a posiadacz tego rachunku za spełnienie warunków opisanych w Regulaminie może zyskać 100 zł na start.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, nowy klient podpisze umowę o konto osobiste. Nowy klient to taki, który począwszy od 01.01.2016 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Wynagrodzenie dodatkowe w wysokości CPA zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Zachęcamy do aktywnego promowania produktu!