mKonto Intensive w promocji ze zwrotem do 300 zł!

mKonto Intensive w promocji ze zwrotem do 300 zł!

Zapraszamy do promocji mKonta Intensive od mBanku, w której nowy klient może zyskać do 300 zł premii oraz 2,7% na dodatkowym koncie oszczędnościowym.

mKonto Intensive to 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, brak opłat za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu, wsparcie asystenta concierge pomagającego w codziennych sprawach, a dodatkowo do 300 zł premii oraz 2,7% w skali roku przez 4 pierwsze miesiące na nowe środki do 500 tys. złotych na koncie oszczędnościowym w promocji „mKonto Intensive z premią”. Prowadzenie rachunku jest darmowe, jeśli co miesiąc wpływ na konto wynosi min. 7 tys. PLN lub posiada się aktywa min. 100 tys. PLN.

Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, nowy klient podpisze umowę o konto osobiste i w ramach tego rachunku w pierwszym miesiącu po otwarciu nastąpi aktywność rozumiana jako transakcja bezgotówkowa lub przelew inicjowany przez klienta (nie są wliczane przelewy wewnętrzne). Nowy klient to taki, który nigdy wcześniej nie był klientem mBanku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Zachęcamy do promowania kampanii!