Aktualności

Konta Idea Bank ponownie w SP!

Miło nam poinfrmować Was o powrocie następujących kampanii kont Idea Bank:

Konto osobiste IDEALNE

Wynagrodzenie w wysokości 67 zł przyznawane będzie za nowego Klienta, który w ciągu 60 dni od złożenia wniosku otworzył i aktywował Konto IDEALNE wraz z Kontem ZOŚKA PRO. Nowy Klient to taki, który do momentu złożenia dyspozycji o założenie Konta IDEALNEGO: nie zawarł z Idea Bankiem umowy o produkt finansowy, nie złożył wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego, nie ulokował środków na lokacie w Idea Banku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Konto FIRA TO JA z 600 zł premii

Wynagrodzenie w wysokości 200 zł przyznane będzie za pełny, poprawnie wypełniony przez nowego klienta wniosek, pod warunkiem, że w ciągu 60 dni od wysłania formularza zostanie podpisana umowa. Nowy klient to taki, który do momentu złożenia dyspozycji o założenie konta Firma To Ja, jako osoba fizyczna i/lub jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą: nie zawarł z Idea Bankiem umowy o produkt finansowy, nie złożył wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego, nie ulokował środków na żadnym produkcie finansowym w Idea Banku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Konto ZYSKOWNE - BIZNES

Wynagrodzenie w wysokości 200 zł przyznane będzie za pełny, poprawnie wypełniony przez nowego Klienta wniosek, pod warunkiem, że w ciągu 60 dni od wysłania formularza zostanie podpisana umowa. Nowy Klient to taki, który do momentu złożenia dyspozycji o założenie konta ZYSKOWNE-BIZNES, jako osoba fizyczna i/lub jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą:

nie zawarł z Idea Bankiem umowy o produkt finansowy,
nie złożył wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego,
nie ulokował środków na żadnym produkcie finansowym w Idea Banku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do promowania kampanii i życzymy wysokiej konwersji!