Aktualności

Konto Optymalne z bonusem BGŻ BNP Paribas w SP

Od dziś w Systemie Partnerskim dostępny jest program Konto Optymalne z bonusem BGŻ BNP Paribas.

Osoby, które założą rachunek w ramach promocji „Premia z bonusem” mogą otrzymać nawet 300 zł zwrotu oraz dodatkowo 160 zł premii. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 11 marca!

70 zł wynagrodzenia za każdy poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza klient zostanie przekierowany do serwisu landing.bgzbnpparibas.pl i złoży wniosek (w ciągu 30 dni od przekierowania) oraz podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Rozliczenie odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem.
Przykładowo: rozliczany w przyszłym miesiącu raport za ten miesiąc zawierać będzie wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni tego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu www.premiazbonusem.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

Zachęcamy do promocji nowej oferty banku.