Aktualności

Nowy produkt - Aterima Med - Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Dd dziś w Systemie Partnerskim dostępna jest kolejna kampania z kategorii Usługi: Aterima Med - Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.


ATERIMA MED specjalizuje się w opiece domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech. Poszukuje i zatrudnia zaangażowane opiekunki, którym zapewnia atrakcyjne zarobki oraz bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy w prywatnych domach podopiecznych.

Wynagrodzenie w wysokości 29 zł CPL przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE, na podstawie danych Reklamodawca SKONTAKTUJE się z potencjalną pracownicą, a kobieta, z którą skontaktuje się Klient POTWIERDZI zainteresowanie ofertą.

 UWAGA! Oferta wyłącznie dla kobiet z polskim obywatelstwem! W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane będą wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników (oznacza to m.in. maksymalnie jeden wniosek z jednego numeru IP na 24 godziny - kolejny wniosek w ciągu 24h będzie traktowany jako fraud).

Więcej szczegółów znajdziecie w karcie produktu.

Zapraszam do aktywnego udziału!