Aktualności

Rozszerzenie oferty Aforti!

Dziś do Systemu Partnerskiego włączyliśmy dwie nowe kampanie: Aforti Factor oraz Aforti Exchange.

Aforti
Aforti
Aforti Factor to oferta faktoringu dla firm z dodatkowym pakietem bezpłatnych usług prawnych. Pożyczka w kwocie nawet do 100 000 zł na okres do 24 miesięcy. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest już w 1 godzinę, a cały proces przebiega prosto i szybko, zachowując minimum formalności.

Wynagrodzenie w wysokości 30 zł CPL za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem (podejmie on cztery próby kontaktu), który WYPEŁNI formularz o produkt wraz z przedstawicielem Aforti Factor przez telefon.

Aforti Exchange to gwarancja atrakcyjnych kursów wymiany walut dla firm. Dodatkowo Aforti zapewnia zerowy spread na pierwszą transakcję (przy wartości max. 50 tys. euro).

Wynagrodzenie w wysokości 9 zł CPL za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE, klient poprawnie wypełni wniosek rejestracyjny na platformie wymiany walut online, kliknie button „Zatwierdź” i przejdzie przez pełen proces rejestracji (łącznie z weryfikacją numeru telefonu i adresu e-mail).

Dodatkowo zostanie naliczone 73 zł CPS wynagrodzenia za dokonanie transakcji na stronie Aforti Exchange z wcześniej złożonego konta w procesie rejestracji.

W obu kampaniach obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta, a z związku z wykorzystywaną przez reklamodawcę technologią poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zachęcamy do pobierania kreacji graficznych z AdServera i aktywnego promowania kampanii.