Aktualności

Zakończenie kampanii Citi Priority i Citi Priority MGM

Zakończone zostały dziś programy kont osobistych Citi Priority i Citi Priority MGM.

Prosimy o usunięcie kodów reklamowych z prywatnych stron internetowych i zachęcamy do reklamowania pozostałych dostępnych w Systemie Partnerskim programów kont osobistych Citi Handlowego tj. Citi Priority z nagrodą do 700zł oraz konto Citi Priority z lokatą 2,5%.

200 zł wynagrodzenie zostanie przyznane w nich za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza umowa zostanie podpisana przez nowego klienta, rozumianego jako osoba, która nie posiadała w Citi Handlowy Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie była Pełnomocnikiem do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia podpisania Regulaminu oraz spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
- 5 000 zł wpływu na konto z tytułu pensji i posiadanie jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, linia kredytowa, pożyczka lub hipoteka),
- utrzymanie 30 000 zł na rachunku w banku (ROR, konto oszczędnościowe, inwestycje).

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.