konkursy

Konkurs Konto Jakie Chcę Dla Młodych Santander Bank Polska!

czas trwania: od 07.04.2021 do 30.04.2021 r.
nagroda główna: 3000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Konta Jakie Chcę Dla Młodych Santander Banku Polska w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upoważnieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimalna dla danej nagrody liczba sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs  z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

czas trwania: od 1.04.2021 do 30.04.2021 r.
nagroda główna: 2000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Konta Przekorzystego Banku Pekao w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upoważnieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimalna dla danej nagrody liczba sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs  z Kontem Przekorzystnym dla młodych Banku Pekao!

czas trwania: od 3.03.2021 do 31.03.2021 r.
nagroda główna: 3000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Kontem Przekorzystnym dla młodych Banku Pekao w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upowaznieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimum 20 sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs kont osobistych BNP Paribas!

czas trwania: od 5.02.2021 do 28.02.2021 r.
nagroda główna: 1500 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników kont osobistych BNP Paribas w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa i spełnione warunki aktywności.

Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs z kartami Twisto!

czas trwania: od 17.11.2020 do 20.12.2020
nagroda główna: 2500 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników płatności (kont) Twisto w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto oraz podpisana umowa i spełnione warunki aktywności.

Strona główna Konkursu oraz Regulamin