Konkurs

Konkurs (lub promocja) to specjalna akcja organizowana w ramach Systemu Partnerskiego mająca na celu nagrodzić najaktywniejszych wydawców promujących wybrane produkty. Mogą one polegać np. na pozyskaniu jak największej ilości leadów albo sprzedaży lub na wygenerowaniu kredytu o najwyższej wartości.

Konkursy przeprowadzane są w naszej sieci afiliacyjnej systematycznie od lipca 2010 roku, gdy wspólnie z mBankiem zorganizowaliśmy akcję polegającą na reklamowaniu kont osobistych banku. W ramach konkursów przyznajemy zarówno atrakcyjne nagrody (warte nawet kilka tysięcy złotych!) uzależnione od wyników, jak również bonusy za osiągnięcie określonych progów, czy nagrody gwarantowane przyznawane wszystkim partnerom za zrealizowanie postawionych celów.

Najstarsza promocja, dla której została przygotowana specjalna strona konkursowa dotyczyła oferty kredytów gotówkowych Citi Handlowego. Wykaz aktualnych i rozstrzygniętych już akcji zamieszczony jest natomiast w sekcji poświęconej konkursom. Ponadto o organizowanych promocjach informujemy także w panelu wydawcy oraz mailowo zarówno naszych obecnych, jak i potencjalnych partnerów, zachęcając ich do rejestracji w SP i udziału w poszczególnych programach.

Warto zatem zaglądać do nas systematycznie i dodać nasz adres mailowy do zaufanych nadawców, aby nie przegapić żadnego organizowanego przez nas konkursu.

Przykładowe promocje:

Letni konkurs Banku Zachodniego WBK Promuj z nami pożyczki gotówkowe T-Mobile Usługi Bankowe Konkurs z Alior Bankiem