Rejestracja

Rejestracja to proces polegający na założeniu konta wydawcy w Systemie Partnerskim. Można jej dokonać za pomocą formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest całkowicie darmowa i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań. Mogą jej dokonać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.

Podczas rejestracji niezbędne jest wybranie loginu, który będzie widoczny w kodach reklamowych wydawcy i nie będzie mógł zostać zmieniony. Natomiast po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany w nim adres email wysyłamy wiadomość z linkiem aktywującym konto. Po jego uruchomieniu i poprawnym utworzeniu profilu wydawca otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, naszych programów afiliacyjnych i może rozpocząć działania reklamowe.

Masz pytanie lub problem?

W przypadku ewentualnych problemów z wysłaniem formularza rejestracyjnego zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną (pod numerem telefonu: +48 71 74 89 517) lub mailową.

Jednocześnie zaznaczamy, że rejestracja równoważna jest z zaakceptowaniem Regulaminu Systemu Partnerskiego, który reguluje prawa i obowiązki partnera.