Serwis partnerski

Serwis partnerski to strona internetowa, na której prezentowane są oferty dostępne w naszej sieci afiliacyjnej. Jest to jedno z narzędzi udostępnianych wszystkim wydawcom podczas rejestracji w Systemie Partnerskim.

Każdemu partnerowi oddajemy automatycznie do użytku pasaż finansowy znajdujący się pod adresem „loginsp.produktyfinansowe.pl”, gdzie w miejscu „loginsp” podana jest nazwa użytkownika wybrana przez wydawcę podczas rejestracji. Ponadto istnieje możliwość aktywowania dodatkowych serwisów zgodnie z instrukcją zamieszczoną w panelu, w zakładce Narzędzia, w sekcji Domeny.

Pasaże finansowe zawierają oferty programów naszych reklamodawców pogrupowane w sekcje: Finanse osobiste, Inwestycje, Ubezpieczenia i Dla Twojej firmy, w ramach których dostępne są poszczególne kategorie produktowe. Nasi partnerzy mają możliwość edycji kampanii prezentowanych na stronie głównej serwisu partnerskiego oraz w poszczególnych zakładkach, ustawień SEO i kodów mierzących (Google Analytics), a także wyglądu. Chętni mogą również zmienić nagłówek, stopkę i wykorzystywane style CSS.

Przykładowy serwis wygląda następująco:

Serwis partnerski