Sieć afiliacyjna

Sieć afiliacyjna to platforma, za pośrednictwem której wydawcy mogą promować usługi i produkty reklamodawców.

Dzięki sieciom afiliacyjnym dostawcy programów finansowych i niefinansowych mogą promować je m.in. przez właścicieli stron internetowych, czy blogerów pozyskujących klientów, do których reklamodawcy nie są w stanie dotrzeć innymi kanałami. W Systemie Partnerskim Bankier.pl współpracujemy z ponad 24 tysiącami wydawców, którzy biorą na siebie koszt oraz ciężar przygotowania własnych działań marketingowych z wykorzystaniem udostępnianych materiałów reklamowych. Zapewniamy tym samym źródło ruchu rozliczanego wyłączenie za efekt.

Szukasz nowych klientów dla swojej firmy? Interesują Cię możliwości naszej sieci afiliacyjnej?

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę w roli reklamodawcy, to zachęcamy do kontaktu.

Sieci afiliacyjne przede wszystkim dostarczają swoim partnerom narzędzia oraz tracking pozwalające na rozliczenie prowadzonych działań marketingowych. Jednocześnie powinny także zapewniać szeroki wachlarz kampanii z różnych kategorii umożliwiając wydawcom reklamowanie atrakcyjnych ofert i ułatwiając pozyskiwanie klientów oraz otrzymywanie jak największego wynagrodzenia. Rozbudowane sieci powinny zatem pozwalać na skuteczne promowanie wielu produktów i usług w jednym miejscu (za pomocą jednego kodu reklamowego).

W SP oferujemy naszym partnerom ponad 200 programów od ponad 100 reklamodawców. Nasi wydawcy mogą więc przebierać w dostępnych kampaniach, w celu wybrania tych, które będą najlepiej dopasowane do tematyki prowadzonych serwisów, dzięki czemu przyniosą największe zyski.

Jako sieć afiliacyjna odpowiadamy za cały proces reklamowy (od wyboru najlepszych produktów i usług dostępnych na rynku, przez wdrożenie ich do naszej oferty, udostępnianie materiałów i mierzenie generowanego ruchu, po naliczanie wynagrodzenia) oraz na wszelkie pojawiające się pytania.

Chcesz zacząć zarabiać jako wydawca?

W celu nawiązania współpracy z nami w roli partnera wystarczy, że dokonasz darmowej rejestracji.