Wydawca

Wydawca (lub partner) to uczestnik Systemu Partnerskiego. Wydawcami SP mogą być osoby fizyczne, firmy oraz osoby prawne lub jednostki organizacyjne, które zarejestrowały się na zasadach określonych w Regulaminie, spełniają jego postanowienia i są uprawnione do promowania produktów dostępnych w naszej sieci afiliacyjnej.

Naszymi partnerami mogą być osoby fizyczne, osoby fizyczne będące płatnikami podatku VAT, jak również firmy będące płatnikiem VAT albo z niego zwolnione (z tej formy działalności korzystają także instytucje z siedzibą poza Polską – w innych krajach członkowskich Unii Europejskiej).

Aby zacząć zarabiać w programach afiliacyjnych, nie trzeba posiadać własnej strony internetowej, ponieważ naszym wydawcom udostępniamy szereg przygotowanych przez nas rozwiązań (w tym również gotowy serwis partnerski), a reklamować dostępne produkty i usługi można także przy wykorzystywaniu innych narzędzi będących do dyspozycji partnerów.

Interesuje Cię zarabianie przez Internet?

W celu nawiązania współpracy zachęcamy do rejestracji w Systemie Partnerskim lub do kontaktu drogą mailową albo telefoniczną (pod numerem telefonu: +48 71 74 89 517), aby uzyskać dodatkowe informacje.